Contact informatie

Marbella Office

Calle Francisco Villalón
Local 13,Marina Banús 4
29660 Puerto Banús
Nueva Andalucia, Málaga
Spanje

mail: info@questates.com tel.: +34 952 819 174

's Graevenhuys Makelaars

Doktor Roosensplein 41
2930 Brasschaat
België

mail: Info@sgh.be tel.: +32 3 653 01 03



Wie zijn we

Questates is actief in de vastgoedmarkt aan de Costa Del Sol met een focus op Marbella en omstreken. Ons professioneel team bestaat uit gediplomeerde vastgoedmakelaars met meer dan 30 jaar ervaring in vastgoed en villabouw.

Onze kennis delen wij graag met u in uw zoektocht naar uw juiste eigendom. Door de vele ervaringen in het bouwen van huizen, villa's en appartementen zijn wij een performante adviseur voor privé vastgoed-ontwikkelingen. Wij kennen de geschiedenis van iedere locatie en lichten elke woning bouwtechnisch door wat ons toelaat U een correcte waardebepaling te leveren.

Persoonlijke service met een begeleiding van A tot Z staat bij ons centraal. Professionaliteit, passie voor vastgoed en ruime ervaring zijn onze troeven. Zo maken wij voor U het verschil.

Welkom bij Questates en tot binnenkort voor een interessante kennismaking.

Anne Verhulst, Guy Verhulst

Meer informatie opvragen






Ons team

Guy Verhulst

Guy Verhulst +34 670 254 337
+32 475 27 91 15

guy@questates.com
NL - EN - FR - DE

Anne Verhulst

Anne Verhulst +34 608 901 419
anne@questates.com
NL - EN - FR - DE - ES

Martina Kurucova

Martina Kurucova +34 617 257 749
martina@questates.com
EN - DE - ES - IT - PL - RU - SK

Catherina Houwert

Catherina Houwert +34 630 097 060
catherina@questates.com
FR-ES-EN

Elena Yudina

Elena Yudina +34 666 256 908
elena@questates.com
RU-ES-EN

Khaled Oussadi

Khaled Oussadi +34 722 371 934
khaled@questates.com
ES-EN-AR-FR

Ons kantoor

Questates Guy

Questates office

Questates office
Ga steeds na of uw makelaar in Marbella 'Costa del Sol' wettelijk in orde is.

Verhulst A. 'Questates' is aangesloten bij het BIV met het nummer 53.34.10
Sluiten